Kā pareizi izvēlēties makšķerauklu

0

Kuras makšķerauklas ir vispirktākās?

Tās, kurām uz iepakojuma uzzīmēta zivs.

poweproblog.png

PowerPro ir teicami mārketēta amerikāņu aukla. Jau pats nosaukums iedrošina uz domu par spēku un izturību (kas arī pats svarīgākais – lai zivs nenoraujas). Akcentētas priekšrocības: „rounder, smoother, thinner“. Bet pats spēcīgākais – vizuāli pausts brenda solījums rada priekšstatu, ka šī aukla teju vai nāk komplektā ar jau noķertu zivi.

Ģeniāli.

Jo cilvēks, īstenībā, nemaz nepērk makšķerauklu. Cilvēkam tā makšķeraukla nemaz nav vajadzīga. Cilvēks pērk solījumu, ka viņam izdosies izvilkt zivi.

Vai izdosies tieši tāpēc, ka tā ir tieši šī, bet ne cita aukla – tas vairs nav būtiski. Svarīgi, ka cilvēks notic. Svarīgi, ka viņš ir iedvesmots. Svarīgi, ka viņš ir nopircis šo, nevis citu auklu. Un galu galā – iedvesmoti optimisti izcels daudz biežāk nekā skumji pesimisti.

Protams, auklu izvēlē nozīme ir arī ekspertiem. Sūrajiem večiem, kuri to vien dara kā makšķerē, lai tad kādā žurnālā uzrakstītu savu viedokli „jā, tā aukla ir laba“.

Bet tik un tā ir labas auklas, kuras nepērk, un mazliet sliktākas, kuras ir pārdotas un pieprasītas, jo pareizi iepakotas.

Share.

About Author

Leave A Reply